Twilight forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight forum

Един не обикновенн форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Върколаци

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Бети Брук
Админ
Админ
Бети Брук


Брой мнения : 175
Join date : 01.06.2010
Age : 25
Местожителство : Форкс

Върколаци Empty
ПисанеЗаглавие: Върколаци   Върколаци EmptyВто Юни 01, 2010 1:52 pm

За да създадете герои трябва да споазвате следните критерии:

1. Име /собствено и фамилно/
2. Прякор
3. Рожденно място
4. Дата на раждане
5. Години
6. Външен вид /повече от две снимки и описание/
7. История
8. Семейство
9. Допълнители /любими неща/


Върнете се в началото Go down
https://forkstown.bulgarianforum.net
Кимберли-Ем Грийн

Кимберли-Ем Грийн


Брой мнения : 8
Join date : 04.08.2010
Местожителство : При изгрева, там, където ми е мястото

Върколаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаци   Върколаци EmptyЧет Авг 05, 2010 1:18 am

1. Име /собствено и фамилно/
Кимберли-Ем Грийн

2. Прякор
Ким, Ем

3. Рожденно място
Великий Новгород, Русия

4. Дата на раждане
20 август 1995г.

5. Години
15 човешки, изглежда на 22, върколак от няколко седмици

6. Външен вид /повече от две снимки и описание/
Снимки
човек:
1 и 2 и 3 и 4 и 5 и 6 и 7
вълк:
1 и 2
татуировка

Имам много от баща си - мургавата кожа, кестенявите очи и коса. Но другото идва от майка ми - стройното ми високо тяло и красивите руски линии на лицето. От както съм върклак, то тялото ми е доста мускулесто. Странното е, че като вълк козината ми е снежно-бяла, очите - златисти и съм по-едра и от мечка.

7. История
За да разкажа за себе си, трябва да започна от историята на мама. А тя започва в Русия, където тя харесала върколак(и съответно той я отпечатал). Но щом разбрала истинската му същност, тя, неискайки децата й също да са полу-вълци, заминала за Щатите, като само въпросния вълк знаел истинката причина. Но и там не й провървяло. Запознала се с баща ми, индиянец. Оженили се, станала част от племето, всичко. Докато един ден не разбрала, че и баща ми е върколак. Избягала обратно в Европа, но това, откоето се страхувала, вече се било случило - била бремена с потенциялен върколак, т.е. с мен.
Отишла в Лондон забравяйки, че точно там е много вероятно да срещне върколак или вампир. Но поне този път успяла, харесала човек. Но вече била бремена в 7 месец. След като се състояла сватбата им с англичанина, тя заминала за Русия, където и ме родила, като преди това не подозирала, че е бремена. Разбрала, естествено, че това бебе не е на новия й съпруг. И не му казала, оставила ме в Русия.
Какво и как се случило не знам, но е факт, че се върна след като англичанина разбрал, че е има и друго дете, обнивил я в изневяра и се разделили без той да иска да чуе каквото и да е било. Но дошла само да ме вземе и да замине - не искала да остава в Новгород, за да има поне някакви шансове никога да не срещна вампир, което било невъзможно в родния ми град, все пак още първата й любов бил върколак.
Заминала на юг, но стигнала до възможно най-грешния град, такъв, близо до училище за вампири. Там се оказало, че е във втора бременост, вече от втория й съпруг. Така аз имам сестра, която е почти пълна моя противоположност - с бяла кожа, руси коси, сини очи. Нищо общо между нас. И въпреки това сме наистина много близки.
Какво точно е предизвикало първата трансформация не знам. Но е било неизбежно. След нея, мама всичко ниразказва, на мен и на сестра ми. Ядосана, че не ми е споделила до сега, аз събирам всичките си джобни и я карам да ми позволи да замина при баща си. Сега живея с него. С майка си не говоря, само със сестра ми останахме близки. Всъщност, цялата тази история много ме озлоби и дори тук трудно се сприятелявам.

8. Семейство
Сестра, майка и баща

9. Допълнително /любими неща/
колие-медальон, подарък от баща й по случай, че е вълк:
Не мрази вампирите, напротив, харесва ги, тъй като и без това племето й е приятел с тях. Още не е отпечатала.


Последната промяна е направена от Кимберли-Ем Грийн на Пет Авг 06, 2010 6:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бети Брук
Админ
Админ
Бети Брук


Брой мнения : 175
Join date : 01.06.2010
Age : 25
Местожителство : Форкс

Върколаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаци   Върколаци EmptyЧет Авг 05, 2010 5:32 am

Одобрена си !!!Ще те помоля само да си редовна!!
Върнете се в началото Go down
https://forkstown.bulgarianforum.net
Sponsored content





Върколаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаци   Върколаци Empty

Върнете се в началото Go down
 
Върколаци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight forum :: Въображение :: Герои-
Идете на: